Крім високоякісного матеріалу, - металопластикові двері і вікна ПВХ, повинні володіти, ще низкою незамінних характеристик:

 • зовнішній вигляд
 • екологічність
 • конструктивна міцність
 • герметичність
 • теплоізоляція
 • шумоізоляція

Якщо, металопластикові профілі, що виготовляються в ЄС, володіють багатокамерною структурою, обладнані сучасними ущільнювачами, фурнітурою, що забезпечує:

довговічність, щільне закривання, міцність конструкції і її довговічність, викликають довіру в замовників, то заповнення дверного полотна вхідних, балконних чи фасадних металопластикових дверей гнутими імпостами, фігурними склопакетами чи прямими сендвіч-панелями сумнівної якості (пожовтіння, тріскання чи низька міцність) досить часте явище, що призводить до:

 • переплати на стадії проектування та виготовлення таких дверей
 • негерметичності дверей - вітер і дощ будуть частими гостями вашої оселі
 • смішного зовнішнього вигляду - що може зіпсувати навіть самий вишуканий фасадний дизайн
 • фінансових втрат - через рік-два такі двері потребують ремонту і заміни елементів
 • відсутності теплоізоляції і звукоізоляції - що досить суттєва для вхідних, балконних і парадних дверей.

Але в Європі на ринку давно представлені сучасні заповнення для металопластикових дверей, що вставляються замість склопакетів чи гнутих імпостів, в любу систему металопластикового профілю і вирізняються:

 1. Герметичністю - суцільна термопанель, сендвіч-панель (заповнення), не дасть шансів на продування,чи промерзання
 2. Відмінні термоізоляційні властивості, коефіцієнт проникнення тепла К=1,108 завдяки застосуванню пінополіуретану екструдованого (товщина якого  у  заповненні складає 20-44 мм, при цьому замінює за теплоізоляційними властивостями 40-90 сантиметрів цегляної стіни).
 3. Особливою стійкістю до атмосферних впливів (сонце, дощ, мороз), структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації.
 4. Стійкістю до ультрафіолетового проміння легкістю (12 кг), що подовжує термін експлуатації металопластикових дверей.
 5. Простотою у догляді за дверима з заповненням ПВХ.  
 6. Дизайнерським зовнішнім виглядом пластикових дверей ПВХ, кожна зі 117 моделей доповнить найбільш вишуване дизайнерське рішення.
 7. Довговічністю - гарантія 10 років (перевірений термін без проблемної експлуатації вже складає 23 роки)

Металопластикові вікна та двері  відомі всім і з самих найкращих сторін. Що може бути краще за металопластикову конструкцію, здається що нічого кращого вже й придумати годі, кількаразова система ущільнювання,  багатокамерні профілі, сучасні склопакети з шумо- і теплоізолюючим заповненням, найсучасніша фурнітура, що дозволяє відкривати та фіксувати конструкцію у кілька положень. Та все ж таки основною складовою металопластикових дверей чи вікон є профіль ПВХ, полівінілхлорид, який одержують з натуральної сировини, він відноситься до групи термопластів.

Полівінілхлорид володіє великою кількістю переваг, які дозволяють успішно використовувати його для виготовлення дверних та віконних конструкцій. Перевагами ПВХ є те що він є важкозаймистим та самозгасаючим матеріалом, стійким до впливу лугів, кислот, вапна та інших зазіхань природи, може використовуватися багаторазово, без будь-якої втрати якісних характеристик.

Виготовляються заповнення дверні з добре знайомих  твердих ПВХ листів, пінополіуретану екструдованого, всередину такого заповнення монтується склопакет виготовлений з візерункового скла, чи із  застосуванням вітражу (двокамерний скло пакет). Для забезпечення вхідних дверей підвищеною протизламною безпекою можливе виготовлення заповнень з внутрішнім металічним прошарком.

Широкий спектр моделей, дозволяє задовільнити найвибагливіших, кожна з моделей відповідає різним стилям і доповнить будь-який довершений дизайн.

Все це донедавна було малодоступним для пересічного українця: досить високі ціни, подовжений термін постачання, не завжди відмінна якість, всі ці перепони  призводили до спрощення металопластикових дверей в результаті чого стрждали, як вигляд дверей так і їхні власники через недовершеність дизайну, недосконалу шумо- термоізоляцію. Тепер на ринку України є надійний партнер що виготовляє заповнення дверні за найсучаснішою технологією.

ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ТОВ „МЕДІА-ПЛАСТ УКРАЇНА”  завдяки власній технології виготовлення заповнень дверних, відмінній якості та низьким цінам зарекомендувало себе на ринку з кращої сторони: постійно розширюється спектр моделей, впроваджуються технологічні новинки, невідомі до цього на ринку, зростає обсяг експорту в країни ЄС.

Рекордні терміни виготовлення (5 робочих днів), надзвичайно приваблива ціна, доставка в будь-який регіон України та упакування проводиться коштами виробника.

Довершений дизайн, точність форм, висока якість продукції від Медіа-Пласт Україна відповідає найновішим вимогам європейських стандартів, а саме головне споживачів, та доповнить кожну оселю затишком та зручністю.

Тепер уявити металопластикові двері у розкішний котедж з простим склопакетом або поділені навпіл імпостом, і порівняти з дверми заповненими заповненнями від Медіа-Пласт Україна, може кожен – переваги дизайну, особливо у вітражах третьої серії, в якій застосовуються вітражі виконані з застосуванням елементів інкрустації, не залишать байдужими найбільших скептиків, а  простота співпраці  дозволять кожному виробнику чи продавцю металопластикових дверей отримати  будь-яку зі 72 моделей заповнень, в тому числі виконані з екструдованих листів відомої німецької фірми VEKA в кольорах – золотистий дуб, та новинки - колір махаон, червоне дерево (rosewood)  тощо, в найкоротші терміни.

Доставка від 1 шт по Україні БЕЗКОШТОВНО

В категорії немає товарів