+38 (099) 727-90-37

Ваш кошик порожній :(

Міжкімнатні двері – які не тільки не завдають клопотів пов’язаних з технічними несправностями або  із постійним доглядом за ними, мрія кожного хто вже стикнувся з
проблемами, які виникають з дерев’яними дверима, чи так званими МДФ- дверима. Що потребують щорічно свіжого лаку чи фарби, або при зміни вологості в приміщенні набухають, - і закривання їх стає проблематичним, саме тому спеціалісти компанії Медіа-Пласт Україна поставили за мету розробити найменш вразливі до зміни вологості, та оптимальні в догляді,  міжкімнатні пластикові двері, що відповідали б всім вимогам найприскіпливіших будівельників.
Слід зазначити, що пластик в даному випадку ПВХ вже
давно зарекомендував себе з кращих сторін не тільки на
українському ринку але й на європейських та
американських ринках, завдяки своїм властивостям, а саме:
     1.  Довговічності використання,
     2.  Незмінності кольору
     3.  Відносній  доступності...
Тому двері виготовлені з нього вирізняються
 1.  Відмінними термоізоляційними властивостями, коефіцієнт проникнення тепла К=1,108 завдяки застосуванню пінополіуретану екструдованого (товщина якого  у  заповненні складає 20мм, при цьому замінює за теплоізоляційними властивостями 80 сантиметрів цегляної стіни).
2. Особливою стійкістю до атмосферних впливів (сонце, дощ, мороз), структура і колір поверхні залишаються без змін, що подовжує термін експлуатації.
3. Стійкістю до ультрафіолетового проміння
легкістю(12 кг), що подовжує термін експлуатації металопластикових дверей.
4. Простотою у догляді за ними.  


     Так в чому ж власне переваги пластикових дверей перед звичайними, насамперед, пластикові двері в процесі експлуатації якнайкраще зарекомендували себе при монтажі їх в приміщенням з підвищеною вологістю повітря -  сауни,  напівпідвали, гаражі, виробничі на підсобні приміщення, санвузли, та в місцях з різними значеннями температур по різні боки дверей, ванні кімнати, басейни, гарячі цехи, овочесховища і тд.

Особливо незамінними пластикові двері є на підприємствах харчової та фармацевтичної промисловості,  де є високі вимоги до стерильності приміщень, так як на відміну від звичайних дверей  наявність бактерій та мікроорганізмів, при правильному догляді за ними, виключена повністю.  Так само як і в медичних закладах - санаторії, аптеки, лікарні, фармацевтичні виробництва

За відгуками постійних покупців,- а це:
     -  будівельні компанії,
     -  дилери що займаються реалізацією міжкімнатних дверей,   
     -  виробники та продавці металопластикових конструкцій,  що пропонують міжкімнатні пластикові двері як додаткову опцію  (при цьому непогано заробляючи) , оскільки, різниця в ціні між металопластиковими (двері з профілю) та міжкімнатними пластиковими  суттєва ( майже в три рази на користь міжкімнатних), а це робить недоцільним монтаж металопластикових дверей в якості міжкімнатних,
      - приватні покупці.
 і які вже багато років незмінно замовляють міжкімнатні пластикові двері називають їх „вічні двері” , за їх словами за всі роки своєї діяльності тільки з пластиковими міжкімнатними дверима не було жодних проблем.

Особливістю міжкімнатних пластикових дверей є і те, що при виробництві моделей зі склом, останнє монтується з двох сторін  при цьому створюючи ефект склопакету. Що тільки додає естетичного вигляду, так як  візерункове скло вмонтовується  лицьовою стороною з кожної сторони, та додає додаткові переваги для шумової та теплової ізоляції.

Найкраще рішення вибрано і для вирішення проблеми щільності прилягання дверного полотна до дверної коробки.
     На відміну від багатьох, як вітчизняних так і закордонних виробників міжкімнатних дверей, конструкція міжкімнатних пластикових дверей,  що пропонуються дозволяє уникнути кількох проблем:
     -  видимих щілин, що утворюються після монтажу дверей з внутрішньої (при наявності четверті тільки на дверному полотні)
     -  або видимих щілин  з зовнішньої сторін( при наявності четверті тільки на дверній коробці), що роблять двері непривабливими  як на вигляд, так і призводить до  зменшення ізоляційних властивостей, внаслідок прилягання дверей до коробки тільки однією площиною...

-    втрати тепла,
-    неможливості регулювати положення дверного полотна у вже встановлених дверях.

     В міжкімнатних пластикових дверях використовується подвійна четверть, що робить наші двері
    -    щільно прилягаючим до коробки, причому двома площинами,
-    конструктивний  вигляд без жодних видимих щілин,
-    повністю виключені втрати тепла,
    -    існує можливість регуляції дверного полотна завісами


Міжкімнатні пластикові двері виконані за  перевіреною часом і людьми технологією:
Дерево пластикова коробка – тобто ламінована декоративною плівкою ПВХ,  по кольору повністю співпадає з кольором полотна, і  додає технологічної міцності, як самій коробці так і дверному блоку в цілому.
Дверне полотно так само складається з ПВХ  листів з пресованих  методом холодного пресування на дерев'яній заготовці, край дверного полотна крайкується ПВХ крайкою, після чого врізується дверний замок, монтується візерункове скло, і врешті, складаються всі елементи в дверний блок.

Багато сучасних „підприємців”, щоб приховати справжню ціну комплектних дверей  оголошують ціну дверей – під якою розуміється тільки дверне полотно, часом без замка і скла, і тим більше без коробки, а якщо й додається коробка, то в розібраному вигляді,  зібрати подібний дверний блок під силу тільки хорошим спеціалістам зі спеціальним інструментом, що тягне за собою додаткові затрати до заявленої раніше ціни, і звичайно ж час.
.


Багато чутно і про так звані сотові двері, тобто в яких сотовий наповнювач, насправді складки звичайного картону,  що не додає дверям ні міцності, ні шумо- тепло- ізоляції, та й стійкість до вологості не витримує ніякої критики, в нашому варіанті найкращим по шумо- тепло- ізоляції та й по стійкості до підвищеної вологості використовуються давно відомий,  найтвердіший пінополістирол ПСБ-35, що в додаток до всіх переваг ще й надзвичайно легкий – маса дверного полотна з фурнітурою 10-12 кілограм!!! Що не входить ні в які порівняння з дверима МДФ а тим більше з дерев'яними дверми.
Наші ж двері виготовляються під замовлення, за вашими індивідуальними розмірами в найкоротші терміни, і повністю підготовлені до монтажу, тобто дверна коробка вже в зібраному вигляді, завіси на яких тримаються і відкриваються двері точно підігнані, і регулювання при монтажі проходить швидко і без будь-яких інструментів, замки та інша фурнітура, врізані на спеціальному обладнанні, і немає необхідності підганяти докручувати, настроювати їх, а сам монтаж таких дверей займає не більше 30 хвилин, що суттєво відрізняється від «бюджетних дверей», які і майстрам з інструментом не завжди під силу вмонтувати.
Отже весь секрет конкурентоздатності – не тільки технології майбутнього, а майбутнє все ж за полімерними матеріалами, а і  в системній якості, незмінних конкурентних цінах та термінах виробництва 10 робочих днів.

. Функцію дверей - розмежовувати приміщення - можуть частково виконувати арки  і різноманітні простінки. Але таке розмежування достатньо умовне: ці архітектурні елементи позначають перехід в інший простір, не закриваючи його, як це роблять двері.  Розмежування простору арками доречно в типовій квартирі з довгим коридором.
Арка може бути неправильної несиметричної форми, а стіну, в якій вона зроблена, бажано пофарбувати контрастним кольором. Така форма, у поєднанні з насиченими кольорами, створить простір  з власним характером, додаючи інтер'єру своєрідності і оригінальності
Але, яку б модель ви не вибрали, не забувайте основне правило професіоналів: всі двері, які видно одночасно, повинні бути витримані в одному стилі - «різноголосся» дуже псує враження.
Сьогодні двері перетворилися в невід’ємну частину інтер’єру оселі. Обираючи міжкімнатні двері, важливо щоб вони були оформленні відповідно до вибраного дизайну і не „випадали” із загальної архітектури приміщення.
Зібравши якомога більше корисної інформації кожний кому потрібні справжні двері
Може сміливо зробити правильний висновок вибрати найкращу якість за оптимальною ціною, в найкоротші терміни.

Найширший спектр моделей розроблених спеціалістами Медіа-Пласт в різних стилях дозволяє втілювати вжиття найсміливіші дизайнерські рішення, вони оптимально універсальні і однаково вишукано виглядають як в квартирах, так і в особняках, як в готельних номерах так і в офісних приміщеннях, ігрових залах та ресторанах, барах

Надсучасна технологія  із застосуванням найновіших матеріалів без перебільшення можна назвати дверима майбутнього.

В категорії немає товарів